Kommentaarid (2)

Peeter-Pauli koguduse lastelaager „Jumala laps tegudes“ 26.07 - 2.08.2020 

26.07-2.08 toimub Kodasema katoliku keskuses Peeter-Pauli koguduse lastelaager „Jumala laps tegudes“. Laager on mõeldud lastele justkui vaimse oaasina pärast kõrberännakut – kooliaastat, mil nad on hõivatud õppimise ja palju muuga ning Jumalaga kohtumiseks ja usus kasvamiseks ei pruugi olla palju aega ega võimalusi. Laagripäevad annavad aga kosutust ja aitavad südameid uuesti täita.

Laagris õpime, mida tähendab Jumala lapseks olemine meie igapäevases elus ja kuidas peaks see väljenduma meie tegudes. Laagri teemaga on seotud kõik päeva jooksul toimuvad sündmused: püha Missa, palved (hommiku- ja õhtupalvused, mõnel päeval ka roosipärg, ristitee, adoratsioon või teised palved), vestlused ja katehheesid, laulutunnid, matkad ja palverännakud, mängud ja vabaaja tegevused.  

Laager on mõeldud 8-13 aastastele lastele, osalustasu on 60 eurot. Laagris osalevad lapsed ei pea olema katoliiklased, kuid neil peab olema soov osaleda katoliiklikus laagris ja vanemate nõusolek osalemiseks. 

Meenutusi eelmise aasta laagrist võib lugeda siit: https://www.katoliku.ee/index.php/et/esyndmused/etunnistused/1997-meenutusi-jumala-laste-suvelaagrist  

Laagrisse registreerimine: isa Wodek,  xwodek@gmail.com, 5555 8249.
Registreerimise tähtaeg on 20. juuni 2020.


Lisa kommentaar

Email again:
Kommentaarid (2)
fYeLICOo KhXeOBCdDFAZT · 16. august 2020
aVeUhtWTqwEkjGs ghycVClzW · 16. august 2020