Sapientia Christiana. Kristliku alushariduse programm | 27 aug 15

Kallid vennad ja õed!


Ilmselt Te teate, et eelmisel aastal algas kursus Sapientia Christiana, mis on mõeldud neile, kes soovivad arendada ja süvendada oma vaimulikku elu ning täiendada oma teadmisi kiriku õpetusest. Eelmine õppeaasta tõi meie arvates palju kasu neile, kes osalesid ja sellepärast pakume võimalust edaspidi veel kursusega ühineda. Kellel on huvi, võib kirjutada sellele aadressile ning saadame blanketi registreerumiseks. Hea meelega vastame ka tekkivatele küsimustele.


Rahu ja head soovivad Teie Tartu frantsiskaani õed

 

Sapientia Christiana (Kristlik Tarkus) on kursus neile, kes soovivad arendada oma vaimulikku elu ning on valmis läbima nelja-aastast õppetsüklit. See kristliku õpetuse algkursus aitab usku kui isiklikku väärtussüsteemi omaks võtta ja võimaldab osalejail kujundada oma elu vastavalt evangeeliumile Katoliku kiriku kogukonnas.


Kursus toimub Praha Ülikooli Katoliku Teoloogia Teaduskonna täiendkoolituse raames koostöös Eesti Apostelliku Administratuuriga. Katoliku Teoloogia Teaduskond Prahas asutati koos ülikooliga 1347. aastal, mis on seega Kesk-Euroopa vanim tegutsev kõrgem õppeasutus, kus antakse täna haridust teoloogia, kristliku kunstiajaloo ning Euroopa kultuuriloo valdkonnas. Teoloogiatudengite hulka kuulub nii vaimulikke kui ka ilmikuid, kes soovivad end usualaste teadmiste osas täiendada.


Õpe toimub neljasessioonilisena õppeaastas, kuupäevad ja kava on kätte saadavad hiljem.  Antud tingimustes saavad osalejad Praha Ülikoolist lõputunnistuse.


Registreerumine:
Kursusel osalemiseks akadeemilisel aastal 2015/2016 on võimalik saada registreerimiseks blanketi e-posti aadressil: klaarakodu@gmail.com


Osavõtumaks üheks õppeaastaks: 100 Eurot, sõltuvalt grupi suurusest

(sisaldab vaid õppemaksu, mitte reisikulusid ning majutust)